top of page
tło.jpg

Opinie pacjentów

Co o terapii ketaminą mówią nasi pacjenci?

Wykonaliśmy już kilkadziesiąt wlewów z ketaminy i zaobserwowaliśmy u naszych pacjentów spektakularne efekty terapii.

Jeśli miałeś okazję skorzystać z naszej terapii, podziel się z nami swoimi wrażeniami i obserwacjami.

>> Napisz do nas.

Donat

"Dzięki wlewowi ketaminy poczułem się spokojniejszy, stres zaczął mijać a ból, który nie opuszczał mnie od dłuższego czasu zaczął znikać. Jestem spokojniejszy. Bardzo polecam bo to naprawdę działa."

Piotr

"Zawsze czułem, że w mojej głowie jest coś ekstra, prawie tak, jakby dwie świadomości ciągnęły i ciągnęły z każdą myślą. Zdecydowałem się na terapię ketaminą.
Po raz pierwszy w życiu czuję, że moje myśli są zgodne z moimi działaniami. Nie jestem zakotwiczony w przeszłości ani nie czekam na przyszłość - jestem tylko teraźniejszością"

Ewa

"Całe życie spędziłam na poszukiwaniu szczęścia i równowagi w swoim życiu. Stosowałam wiele terapii organicznych i farmaceutycznych i mogę z całą pewnością  stwierdzić, iż ketamina ma pozytywny wpływ na mój stan psychiczny i przynosi ulgę w depresji."

Marta

"Czułam codziennie przeszywający smutek, który towarzyszył mi niezmiennie od kilku lat. Już po drugim wlewie poczułam, jakby świat wreszcie się do mnie uśmiechnął i zdjął ogromny ciężar z moich ramion. To niewiarygodne, jak można czuć się ze sobą dobrze."

bottom of page